У деяких районах Волині кошти від податку на нерухоме майно зросли в кілька разів! - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У деяких районах Волині кошти від податку на нерухоме майно зросли в кілька разів!

Фото: http://www.gatne.kiev.ua

Волинь-нова

У деяких районах Волині кошти від податку на нерухоме майно зросли в кілька разів!

Завдяки власникам нерухомого майна, відмінного від земельної ділянки, у 2017 році до місцевих бюджетів Волині спрямовано 43.3 мільйона гривень

Таким чином, сума сплаченого власниками нерухомого майна податку торік перевищує аналогічні показники 2016 року на 69,3 відсотка.

«Варто відзначити, що відколи запроваджено оподаткування нерухомого майна, його надходження лише зростали, тобто громади мали можливість щороку залучати  фінансовий ресурс для вирішення соціально-економічних питань. Безумовно, що росту сплати податку, насамперед, досягнуто завдяки діям фахівців територіальних органів ДФС, котрі своєчасно проаналізували наявну інформацію та поінформували власників майна про нараховану суму податку, що підлягає сплаті», -  зазначає начальник ГУ ДФС у Волинській області Світлана Савчук.

Водночас керівник волинських фіскалів відзначає активну позицію керівників місцевого самоврядування

Водночас керівник волинських фіскалів відзначає активну позицію керівників місцевого самоврядування, котрі в межах повноважень вживали заходів з тим, щоб кошти від оподаткування нерухомого майна своєчасно надходили в бюджети громад.

Відтак, аналітика свідчить, що на території окремих районів Волині показники сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки торік зросли у кілька разів проти 2016 року, повідомляє Відділ організації роботи ГУ ДФС у Волинській області.