Учасниця проекту «Я соромлюсь свого тіла»вийшла заміж - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Учасниця проекту «Я соромлюсь свого тіла»вийшла заміж

Фото: https://gazeta.ua

Волинь-нова

Учасниця проекту «Я соромлюсь свого тіла»вийшла заміж

1 лютого в 20:00 на телеканалі СТБ стартує новий сезон проекту «Я соромлюсь свого тіла»

Цього року акцент зроблений на унікальні хвороби, на унікальне лікування та унікальних пацієнтів, яким можна допомогти навіть в Україні. Не обов'язково їхати за кордон, щоб отримати якісну медичну допомогти, пише gazeta.ua.

Глядачі побачать продовження історії дівчинки Ясі. Два роки тому історія Ярослави Осипенко зачепила кожного глядача. Адже дівчина - колишня наркоманка, яку в 13 років підсадили на наркотики, і до 21 року вона перепробувала всілякі його види. Тоді історія її життя просто шокувала всіх. Яся народилася в сім'ї наркозалежних людей і сама стала залежна від наркотиків. Завдяки величезній силі волі вона самостійно змогла відмовитися від наркотиків і на момент звернення в проект проходила реабілітацію. Однак наслідків згубної звички уникнути не вдалося. В результаті - повна відсутність зубів і згнила щелепа. Після повного обстеження лікарі зробили висновок - для нової щелепи потрібно створити титановий протез і провести надскладну операцію з його встановлення.

Хто б міг подумати 5 років тому, коли ми починали проект, що перша операція по установці імпланта щелепи буде проведена нашій пацієнтці в Україні завдяки нашому проекту. В світі таких операцій було 8 і одна з них - в Україні.

"Хто б міг подумати 5 років тому, коли ми починали проект, що перша операція по установці імпланта щелепи буде проведена нашій пацієнтці в Україні завдяки нашому проекту. В світі таких операцій було 8 і одна з них - в Україні. Ніхто до нас такого не робив. і навряд чи б лікарі зважилися, і таке сталося, якби не проект ", - розповідає керівник проекту Дар'я Майборода.

Крім того, Ярослава вийшла заміж. І тепер у неї є чоловік Валентин, який поряд з нею на кожному етапі лікування. Зараз Ярослава чекає закінчення всіх процедур. Глядачі побачать, через що дівчина відклала операцію, як себе почуває на даний момент і що ще їй треба буде пройти.