Курси НБУ $ 43.91 € 51.60
АТО: поранено троє наших воїнів (Відео)

У п’ятницю агресор продовжував застосовувати міномети та піхотне озброєння.

Фото прес-центру штабу АТО.

Волинь-нова

АТО: поранено троє наших воїнів (Відео)

1 лютого внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої, на жаль, загинув військовослужбовець Збройних Сил України

Друга половина минулої доби, починаючи приблизно з 17.00, пройшла без порушення режиму припинення вогню. Натомість, як інформує прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook, основна вогнева активність бойовиків російсько-окупаційних військ спостерігалася вчора за світлої пори доби. Агресор продовжував застосовувати міномети та піхотне озброєння.

Вчора зафіксовано 4 обстріли оборонних укріплень сил АТО з боку російсько-окупаційних підрозділів.

На Донецькому напрямку противник майже три години з невеликою перервою обстрілював позиції українських оборонців з 82-мм мінометів, гранатометів різних видів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї у передмісті Авдіївки. На півдні Донецької області ворог порушував режим тиші з 82-мм мінометів та гранатометів у районі населених пунктів Лебединське і Павлопіль.

Загалом, за минулу добу, зафіксовано 4 обстріли оборонних укріплень сил АТО з боку російсько-окупаційних підрозділів.

За уточненою інформацією, 1 лютого внаслідок підриву на невстановленому вибуховому пристрої, на жаль, загинув військовослужбовець Збройних Сил України. Висловлюємо співчуття рідним і близьким захисника, який віддав життя за мирне майбутнє України.

За минулу добу, унаслідок ворожих обстрілів троє українських воїнів отримали поранення. Військовослужбовців було оперативно евакуйовано до військових госпіталів та надано необхідний обсяг лікарської допомоги.

 

Telegram Channel