Одна доба роботи цуманської рейдової групи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
Одна доба роботи цуманської рейдової групи

Район Ківерці

Одна доба роботи цуманської рейдової групи

Затриманий бус із дубами невідомого походження, самовільна рубка та інцидент із вилученою вантажівкою

Учора оперативною групою ДП «Цуманське ЛГ» було виявлено самовільну рубку біля села Берестяне Ківерцівського району. Простеживши за рухом підводи, вдалося втановити, що деревину розвантажили на одній із приватних пилорам. Жодних документів на сосновий пиловник власник пилорами так і не зміг пред’явити. Працівники лісової охорони повідомили про факт слідчо-оперативну групу. Нині правоохоронці встановлюють деталі та обставини події.

«Пригоди» цієї рейдової групи продовжилися уночі. Близько 30 місцевих осіб намагалися викрасти з лісозаводу УАЗ, який був вилучений у результаті самовільної рубки. Лісова охорона спільно із цуманською «Вартою порядку» перешкодила здійснити такі плани знахабнілих молодиків.

Цінний пиловник перевозили мешканці сусідньої області.

А близько 6 ранку під час рейду працівники групи оперативного реагування цього ж лісгоспу помітили підозрілий бус. Автомобіль лісової охорони став рухатися слідом. Зупинити вантажівку вдалося лише у Цумані, недалеко від адмінбудівлі лісгоспу. В результаті огляду в машині було виявлено пиловник дуба без бирок. На місце за викликом лісової охорони прибула оперативна група. Виявилося, що цінний пиловник перевозили мешканці сусідньої області. Машину забрали на штрафмайданчик для встановлення походження деревини. Ведеться також робота над встановленням місця самовільної рубки.

Прес-служба Волинського ОУЛМГ