Троє ковельських семикласників одержали від поліції подяки за чесність і порядність - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Троє ковельських семикласників одержали від поліції подяки за чесність і порядність

Поліція Волині

Троє ковельських семикласників одержали від поліції подяки за чесність і порядність

Знайшли сумку з цінними речами й допомогли повернути її власнику

Троє учнів ковельської загальноосвітньої школи №1 у місцевому парку знайшли сумку з документами та грішми й одразу ж повідомили поліцію про знахідку. Начальник Ковельського відділу поліції Іван Тусь відзначив такий вчинок школярів подяками, повідомляє сектор комунікації поліції Волинської області.

Семикласники Станіслав Бирук, Сергій Яковлев та Дмитро Макарук повідомили правоохоронців про знахідку.

Минулого тижня троє однокласників гуляли в парковій зоні по вулиці Грушевського у Ковелі. Хлопці помітили чоловічу сумочку, в якій були документи, золоті прикраси та гроші. Семикласники Станіслав Бирук, Сергій Яковлев та Дмитро Макарук повідомили правоохоронців про знахідку. Завдяки підліткам речі повернули законному власнику . 

Поліцейські висловили школярам подяку за допомогу в забезпеченні законності та правопорядку. 

Нагадаємо, що в листопаді минулого року ковельські поліцейські подякували учням місцевих загальноосвітніх шкіл №8 Назару Кіперчуку та №12 Андрію Чеснюку, котрі допомогли правоохоронцям затримати грабіжника. Школярі бачили куди зловмисник втік із місця злочину й повідомили про це в поліцію.