У Британії котів беруть на роботу на пошту і навіть у поліцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У Британії котів беруть на роботу на пошту і навіть у поліцію

zib.com.ua

У Британії котів беруть на роботу на пошту і навіть у поліцію

У нашому уявленні котяче життя — це сон з перервами на обід. Але деякі чотирилапі нерідко займають досить високі посади й навіть носять уніформу

Згідно з даними Поштового музею Великої Британії найвідомішим поштовим котом був Тібс, який важив близько 10,4 кг. Він жив у клубі, де збиралися співробітники головного управління пошти. Тібсу вдавалося віднаджувати щурів і мишей у будівлі протягом усіх 14 років служби, повідомляє Закон і Бізнес з посиланням на BBC.

Останнім на посаді мишолова в головному управлінні поштової служби був кіт Блекі, який помер у 1984 році. Після цього британська пошта скасувала цю посаду.

У 1868 році трьох мурчиків було офіційно прийнято мишоловами в лондонську Службу грошових переказів. Вони отримували зарплату — 1 шилінг на тиждень, що, як правило, витрачався на їхнє утримання. Кожен кіт, який вступав на посаду, проходив 6-місячний випробувальний термін.

У 1868 році трьох мурчиків було офіційно прийнято мишоловами в лондонську Службу грошових переказів. Вони отримували зарплату — 1 шилінг на тиждень, що, як правило, витрачався на їхнє утримання.

Очевидно, вони дуже добре виконували свою роботу, бо в 1973 році їм на півшилінга (50%) підвищили зарплату (за 6-денний робочий тиждень). Незабаром практика прийому на роботу котів як мишоловів поширилася й на інші поштові відділення Британії.

Але мурчики працюють не тільки на пошті. Влітку 2016 року поліцейський відділок в м.Дарем прийняв на роботу кота Міттенса. Його призначили після отримання листа від п’ятирічної дівчинки, яка вирішила, що в поліції має працювати кіт.

В обов’язки кота Оскара, який працює в поліцейському відділку Хаддерсфілда, входить «надання психотерапевтичної підтримки». Схожу роботу виконує кіт Смоукі — волонтер у поліцейському відділку Скегнесса. Він має створювати сприятливу атмосферу.