Курси НБУ $ 39.57 € 42.12
Україна – Португалія – 3:5. За 7 хвилин до фінального свистка ще було 2:2… (Відео)

Наші не втримали найкращого футболіста світу Рікардіньо.

Фото із сайту Sport.ua.

«Синьо-жовті» займають 2-е місце в групі і в чвертьфіналі виходять на грізну Іспанію

Футзал. Чемпіонат Європи-2018. Група «С». Україна – Португалія – 3:5 (0:1 – Бруно Коельо, 3 хв.; 0:2 – Тіаго Бріту, 13; 1:2 – Володимир Разуванов, 28; 2:2 – Тарас Королишин, 32; 2:3 –  Педро Карі, 34; 2:4 – Нілсон, 36; 2:5 – Рікардіньо, 37; 3:5 – Петро Шотурма, 40).

Якщо перший тайм наші знову провалили, як і у матчі з румунами, провалили, то в другому дали бій. Навіть найкращий футзаліст світу – португалець Рікардіньо – захвилювався за рахунку 2:2. Європейські бразильці змушені були увімкнути додаткові оберти – і це доволі швидко дало результат. Наші побігли відігруватись, навіть воротаря замінили п’ятим польовим гравцем, – та попали в полон…

Тішить, що навіть за рахунку 2:5 українці вирішили зіграти без голкіпера – і їхнє старання знову було винагороджене на останніх секундах матчу, коли Петро Шотурма ефектно і сильно завершив атаку – 3:5!

Футзальне Євро-2018. Турнірна таблиця групи «С»:
Збірна І В Н П З:П О
1. Португалія 2 2 0 0 9:4 6
2. Україна 2 1 0 1 6:7 3
3. Румунія 2 0 0 2 3:7 0

На жаль, у групі «D» іспанці прогнозовано виграли в Азербайджана – 1:0, і тепер у вівторок стануть нашими суперниками у чвертьфіналі. Гірше не придумаєш…

Пряма трансляція матчу Іспанія – Україна 6 лютого, у вівторок, о 22:00 на телеканалі «Футбол 1».