Військовослужбовці говорили з представниками влади про популяризацію військової служби - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Військовослужбовці говорили з представниками влади про популяризацію військової служби

Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцьк

Військовослужбовці говорили з представниками влади про популяризацію військової служби

Командир луцьких гвардійців провів робочу зустріч з секретарем Луцької міської ради

5 лютого відбулася робоча зустріч командира військової частини 1141 Національної гвардії України підполковника Гуртовського Василя Васильовича з секретарем Луцької міської ради Пустовітом Григорієм Олександровичем. Про це повідомляє Військова частина 1141 Національної гвардії України м. Луцька.

Під час зустрічі визначилися з місцем проведення концерту  за участю Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України у місті Луцьку, який відбудеться 12 лютого

Мета зустрічі - обговорення проведення іміджево-агітаційних заходів із популяризації проходження служби в Національній гвардії України. В ході бесіди піднімали питання щодо проведення агітаційних заходів із залученням військового оркестру та показом відеороликів на території міста Луцька, наданні допомоги щодо виділення вільних площин-білбордів для соціальної реклами, проведенні військово-патріотичного виховання молоді.

«В цей складний для нашої держави час міська влада неабияк зацікавлена в популяризації військової служби за контрактом. Обіцяємо зробити все від нас залежне, питання виділення площ під агітаційні матеріали обговоримо на найближчій сесії», - зазначив секретар Луцької міської ради, Григорій Пустовіт.

Також під час зустрічі визначилися з місцем проведення концерту  за участю Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України у місті Луцьку, який відбудеться 12 лютого.

«В ході обговорення вдалося налагодити співпрацю з Луцькою міською радою. Дякую Вам за розуміння та співпрацю. Запрошуємо Вас, Григорій Олександрович, та колектив Луцької міської ради відвідати концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Національної гвардії України!», - зазначив командир військової частини 1141, підполковник Василь Гуртовський.