Волинська облдержадміністрація виграла справу про ДП «Волиньторф» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Волинська облдержадміністрація виграла справу про ДП «Волиньторф»

Сергій Наумук

Волинська облдержадміністрація виграла справу про ДП «Волиньторф»

Сьогодні Постановою Львіського апеляційного адміністративного суду скасовано рішення Волинського окружного адміністративного суду.

Про це повідомив начальник юридичного управління облдержадміністрації Віталй Потапенко, який курував справу. Тож віднині справду державного підприємства «Волиньторф» закрито, повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації у Фейсбук.

Варто нагадати, що на початку вересня 2017 року голова облдержадміністрації Володимир Гунчик підписав ропорядження від 6 вересня 2017 року №449 «Про виконання розпоряджень голови облдержадміністрації від 24 липня 2017 року №373 та №374», яким скасував попереднє розпорядження щодо поновлення договорів оренди земельних ділянок для підприємтва «Волиньторф». Такому рішеню передувало застереження прокуратури Волинської області.

Керівник виконавчої гілки влади в області отримав висновки Міністерства екологі ті природних ресурсів України та Державної служби геології і надр України, які підтвердили: землі, про які йде мова – особливо цінні, а відтак, їх використання обмежене. 

Тим паче, що згодом керівник виконавчої гілки влади в області отримав висновки Міністерства екологі ті природних ресурсів України та Державної служби геології і надр України, які підтвердили: землі, про які йде мова – особливо цінні, а відтак, їх використання обмежене.

Із таким рішенням не погодилося керівництво підприємства, звернувшись до Волинського окружного адміністративного суду з позовом про визнання протиправними дії голови облдержадміністрації та скасувати останнє розпорядження.

Раніше Волинський окружний суд задовільнив позов, однак рішення не набрало законної сили, адже його оскаржили у Львівському апеляційному суді. Львівський апеляційний адміністративний суд підтримав позицію Волинської ОДА щодо правового використання земель та закрив справу ДП «Волиньторф».