Янукович і компанія заробили на Євробаченні-2017 (!!!) у Києві 45 мільярдів гривень? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Янукович і компанія заробили на Євробаченні-2017 (!!!) у Києві 45 мільярдів гривень?

Новое время

Янукович і компанія заробили на Євробаченні-2017 (!!!) у Києві 45 мільярдів гривень?

Принаймні, на цьому наполягають журналісти в своєму розслідуванні

Британська компанія сприяла оточенню колишнього президента України Віктора Януковича в отриманні прибутку від пісенного конкурсу Євробачення, який відбувався 2017 року в Києві.

Про це йдеться у розслідуванні BBC Україна, повідомляє Новое время.

Конгресно-виставковий центр Парковий у Києві, у якому відбувалися вечірки та заходи Євробачення-2017, належить компанії, зареєстрованій в англійському графстві Хертфордшир.

Через компанії, зареєстровані за тією ж самою адресою у місті Поттерс Бар, вивели понад 1,2 млрд фунтів стерлінгів (понад 45 млрд грн або $1,6 млрд).

Через компанії, зареєстровані за тією ж самою адресою у місті Поттерс Бар, вивели понад 1,2 млрд фунтів стерлінгів (понад 45 млрд грн або $1,6 млрд).

При цьому, українська фірма, що володіє будівлею Паркового, належить британській компанії Fineroad Business LLP, зареєстрованій у Поттерс Барі, яка у свою чергу є партнером двох непрозорих фірм на острові Невіс у Карибському морі.

Згідно з дослідженням Transparency International, один з офісів у Поттерс Барі був юридичною адресою для понад ста різних компаній, залучених у міжнародні схеми відмивання грошей.

Здебільшого ці компанії мали справу з «брудними грошима» із Росії та інших колишніх радянських держав.

Згідно з документами, з якими ознайомилася програма File on 4 (BBC Radio 4), український державний мовник платив власникам Паркового за проведення заходів під час конкурсу.

У BBC переконані, що частина прибутку опинилася в кишенях оточення Януковича.

Особою, що здійснює контроль над Парковим, в реєстрі вказали українця Сергія Московського.

Спочатку він переконував, що ніколи не чув про Fineroad Business, проте пізніше підтвердив, що є головним акціонером компанії.

При цьому, він відмовився пояснити, чим займається компанія, через «комерційну таємницю».

Нагадаємо, що на час проведення Євробачення, Парковий належав оточенню Януковича.

У жовтні 2017 року, після вимог представників Національного корпусу, Свободи і Правого сектора, об’єкт вирішили передати в управління державі.