Поліція Китаю почала використовувати окуляри, які розпізнають обличчя - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Поліція Китаю почала використовувати окуляри, які розпізнають обличчя

New-s.com.ua

Поліція Китаю почала використовувати окуляри, які розпізнають обличчя

Поліція Китаю почала використовувати окуляри, обладнані спеціальною технологією розпізнавання облич для виявлення підозрюваних

Про це повідомляє Еспресо з посиланням на ВВС.

Окуляри підключені до внутрішньої бази даних, а це означає, що офіцери можуть швидко сканувати натовп під час розшуку втікачів. Але критики бояться, що технологія дасть ще більші повноваження уряду. Сонцезахисні окуляри вже допомогли поліції схопити сім підозрюваних.

Поліція використала нове обладнання на залізничному вокзалі в центральній частині Чженчжоу. Сім виявлених втікачів звинувачують у злочинах, починаючи від побиття до вбивства та торгівлі людьми. Поліція також виявила 26 людей, які використовували фальшиві документи.

Окуляри підключені до внутрішньої бази даних, а це означає, що офіцери можуть швидко сканувати натовп під час розшуку втікачів. 

Технологія дозволяє працівникам поліції сфотографувати підозрілу особу, а потім порівняти її з фотографіями, що зберігаються у внутрішній базі даних. Якщо є відповідність, то інформація про ім'я особи та адресу буде надіслана офіцеру.

Проте є побоювання, що лідери Китаю використають сонцезахисні окуляри для відстеження політичних опонентів або представників етнічних меншин. Китай є світовим лідером у технології розпізнавання облич та регулярно нагадує своїм громадянам, що завдяки такому обладнанню практично не можливо сховатись.