У Луцьку сиротам вручили ключі від квартири - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У Луцьку сиротам вручили ключі від квартири

Відділ інформаційної роботи міської ради

У Луцьку сиротам вручили ключі від квартири

Ключі та ордер від нового помешкання вручили представники місцевої влади

У Луцьку два брати Сергій та Михайло Макарчуки отримали квартиру, повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Цього року плануємо від забудовників отримати дев'ять квартир, які будуть, згідно черги, надані людям

Однокімнатна квартира на вулиці Черняховського,1 була надана у рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа. На балансі міської ради була двокімнатна квартира, яку обміняли на дві однокімнатні. Одну із них у січні цього року уже отримала дитина-сирота.

«У помешканні, яке отримали брати-сироти Сергій і Михайло, за кошти міської ради зроблено добротний ремонт, на який було виділено 80 тисяч гривень. Відремонтовано стелю, стіни, підлогу. «Міська рада взяла курс на забезпечення житлом людей, які цього дійсно потребують. Цього року плануємо від забудовників отримати дев'ять квартир, які будуть, згідно черги, надані людям», - сказав радник міського голови Ігор Поліщук.

Сергій Макарчук розповів, що він раніше винаймав квартиру, витрачав великі кошти. Тож отримавши квартиру, відчуває велику радість, адже квартира затишна. Він навчається у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки на факультеті фізичної культури, тож така турбота міської влади для нього вкрай важлива. Разом з ним житиме брат Михайло, який уже працює.