Екстрасенс-шахрай залікував до смерті хвору на рак українку - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Екстрасенс-шахрай залікував до смерті хвору на рак українку

24 канал

Екстрасенс-шахрай залікував до смерті хвору на рак українку

Подруга померлої розповіла деталі

Хвора на рак грудей українка Марина померла через шахрайські дії так званого цілителя та екстрасенса. Залікував жінку до смерті чоловік на ім’я Григорій Фудим. Про це на своїй сторінці у Facebook написала подруга померлої Ірина Григор'єва, яка теж хворіла на рак, повідомлє 24 канал.

Григор’єва зазначила, що в її подруги як у співробітниці міжнародної авіакомпанії ОАЕ була можливість пройти лікування за кордоном, проте Марина потрапила до рук "екстрасенса".

Цілитель переконав Марину в тому, що традиційна медицина її вб'є. Відтак, саме за порадою Фудима жінка відмовилася від проведення повноцінної операції і подальшого лікування. 

- На життєвому шляху Марини зустрілася людина на ім'я Фудим Григорій Львович (Маринка його називала просто – Львович), так званий спадковий цілитель у 14 поколінні, екстрасенс, доктор філософських наук і психотерапевт. Скажу вам одразу, що психотерапевт він явно дуже вправний!, – зазначається у повідомленні Григор’євої.

За її словами, цілитель переконав Марину в тому, що традиційна медицина її вб'є. Відтак, саме за порадою Фудима жінка відмовилася від проведення повноцінної операції і подальшого лікування. Натомість псевдоцілитель запропонував Марині голодування, спеціальну дієту та інші нетрадиційні методи – наприклад, коктейлі власного приготування.

Григор’єва наголосила, що екстрасенс заборонив її подрузі будь-які обстеження і жінка у всьому його слухалася. При цьому Марина відмовилася від спілкування з людьми, які наполягали на тому, щоб вона все-таки здалася медикам. У результаті 29 січня жінка померла.

"Для чого я все це написала? Для того, щоб ви, мої друзі, ніколи не звернулися до цієї людини на ім'я Фудим Григорій Львович по допомогу! Якщо ви зіткнулися зі страшною хворобою, як онкологічна хвороба, довіртеся фахівцям – лікарям, а не цілителям", – закликала Григор'єва.