Італія зацікавилася будівництвом вітрових електростанцій в Україні - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Італія зацікавилася будівництвом вітрових електростанцій в Україні

УНН

Італія зацікавилася будівництвом вітрових електростанцій в Україні

Це може бути проект потужністю 40 МВт, реалізований у південних чи західних областях України

Італійська енергетична компанія Eni S.p.A розглядає можливості встановлення вітрових електростанцій в Україні. Про це повідомили у прес-службі Держенергоефективності за підсумками переговорів голови відомства Сергія Савчука з гендиректором компанії Eni Ukraine Луіджи Барберісом,пише УНН.

"Компанія проявила інтерес до можливостей встановлення вітрових електростанцій в Україні. За словами Луїджи Барберіса, це може бути проект потужністю 40 МВт, реалізований у кількох фазах у південних чи західних областях України", - йдеться у повідомленні.

Це вигідний "зелений" тариф з прив’язкою до курсу євро, надбавка до тарифу за використання обладнання вітчизняного виробництва та можливість укладати довгострокові договори на закупівлю "чистої" електроенергії.

Вказано, що до такого проекту компанія ставиться виважено та аналізує усі необхідні складові: доступ до мережі, джерела фінансування, проведення оцінки вітропотенціалу тощо.

Сергій Савчук своєю чергою окреслив останні законодавчі зміни, які сприяють впровадженню вітроенергетичних проектів. Це вигідний "зелений" тариф з прив’язкою до курсу євро, надбавка до тарифу за використання обладнання вітчизняного виробництва та можливість укладати довгострокові договори на закупівлю "чистої" електроенергії.

Наприкінці зустрічі сторони домовилися, що Держенергоефективності ознайомить італійську компанію із потенційними проектами вітроенергетики в Україні та діючим законодавством у цій сфері.

Сергій Савчук запросив представників компанії взяти участь у Європейсько-українському форумі з відновлюваної енергетики, який планується навесні цього року спільно з Єврокомісією.