Студентка подарувала хлопцеві букет із сотень купюр на кругленьку суму - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
Студентка подарувала хлопцеві букет із сотень купюр на кругленьку суму

veroyatno.com.ua

Студентка подарувала хлопцеві букет із сотень купюр на кругленьку суму

Дівчина розповіла, що досить довго роздумувала, що подарувати коханому і навіть запитувала його, що б він хотів отримати в якості подарунка, на що той відповідав, що хотів би «щось чоловіче»

Але ця відповідь не внесла ясності в роздуми студентки з Тайланду, тому вона вирішила винайти щось особливе самостійно, передає «Вероятно» з посиланням на Daily Mail.

Вона перевела в готівку сто тисяч тайських бат дрібними купюрами - близько 90 тисяч гривень в перерахунку на українську валюту, після чого віддала їх флористові, який виготовив з них подобу квіткової композиції.

Вона перевела в готівку сто тисяч тайських бат дрібними купюрами - близько 90 тисяч гривень в перерахунку на українську валюту, після чого віддала їх флористові, який зробив з них подобу квіткової композиції.

«Все це було для нього великим сюрпризом. Він говорив, що йому не потрібні дорогі подарунки чи всякі надмірності. Але це він просто по доброті. А я хотіла показати, який він особливий», - пояснила дівчина.

Вона також додала, що імпровізований букет здивував і друзів молодої людини, які обідали разом з ним в ресторані.