В Україні, тільки Волинь має проблеми з організацією харчування школярів, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
В Україні, тільки Волинь має проблеми з організацією харчування школярів, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС

imk.net.ua

В Україні, тільки Волинь має проблеми з організацією харчування школярів, які потерпіли внаслідок аварії на ЧАЕС

Про це сьогодні повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева

«Нинішній 2018 рік розпочався з того, що тендери на організацію проведення харчування також не відбулися. У 2017 році у Маневицькому районі дітей харчували із 9 законом затверджених місяців лише півтора. Схожа ситуація у Любешівському, Камінь-Каширському і Маневицькому районах», – поінформувала міністра народний депутат України Ірина Констанкевич. Крім того, парламентар поцікавилася у міністра скільки ще часу триватиме подібна ситуація, оскільки вона повторюється з року в рік та чи будуть покарані ті чиновники, зокрема, голови райдержадміністрацій, які вчасно не організували ці тендери. Про це вона написала у «Фейсбуці». 

І хоча голови районних державних адміністрацій не підпорядковані Кабінету Міністрів і Міністерству соціальної політики, вважаю, що є підстави для втручання правоохоронних органів. Готовий разом з вами підготувати таке звернення до тих наших правоохоронців, які повинні перевірити чому у нас із року в рік тендери зриваються і , хто у тому винен

«Ви абсолютно праві в тому, що це унікальна ситуація, яка склалася у Волинській області, адже дітей харчують не тільки там, а й в інших регіонах. Та в інших областях таких проблем не виникає», – акцентував Андрій Рева.
Міністр зауважив, що особи, які відповідальні за харчування дітей повинні бути притягнуті до відповідальності.
«І хоча голови районних державних адміністрацій не підпорядковані Кабінету Міністрів і Міністерству соціальної політики, вважаю, що є підстави для втручання правоохоронних органів. Готовий разом з вами підготувати таке звернення до тих наших правоохоронців, які повинні перевірити чому у нас із року в рік тендери зриваються і , хто у тому винен», – сказав міністр.

На думку Андрія Реви, вихід із ситуації щодо організації харчування дітей чорнобильських районів – запровадження повної монетизації за принципом «гроші ходять за дитиною».
«Допоки чиновники будуть вирішувати, хто буде харчувати дітей, до того часу, там де складається така унікальна ситуація, як на Волині, можуть бути проблеми», – каже міністр.