На українсько-польському кордоні - велика «тягучка» із вантажівок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.02 € 33.32
На українсько-польському кордоні - велика «тягучка» із вантажівок

Район Любомль

На українсько-польському кордоні - велика «тягучка» із вантажівок

Луцький прикордонний загін Північного регіонального управління Держприкордонслужби України в зв’язку з повідомленнями засобів масової інформації Республіки Польщі щодо виникнення 18 км черги вантажних автомобілів зі сторони пункту пропуску Дорохуськ повідомляє, що українська сторона працює в посиленому режимі

Як повідомляє прес-служба Північного регіонального управління ДПСУ, тільки протягом доби в пункті пропуску «Ягодин» оформлено майже 900 вантажівок на в’їзд в Україну, що перевищує в три рази показники спроможності українського пункту пропуску. Незважаючи на це прикордонниками виставлені додаткові прикордонні наряди з підтримання режиму та правопорядку, а за рахунок резервів розгорнуті додаткові робочі місця. 

Тільки протягом доби в пункті пропуску «Ягодин» оформлено майже 900 вантажівок на в’їзд в Україну, що перевищує в три рази показники спроможності українського пункту пропуску.

Також уточнено взаємодію з колегами з польської сторони щодо синхронізації пропуску по пришвидшенню оформлення вантажних транспортних засобів.