Правоохоронець за грошову винагороду викрав малолітню дитину - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Правоохоронець за грошову винагороду викрав малолітню дитину

Волинь-нова

Правоохоронець за грошову винагороду викрав малолітню дитину

Слідчим відділом прокуратури Волинської області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом викрадення малолітньої дитини та нанесенні легких тілесних ушкоджень, що спричинили короткотривалий розлад здоров'я, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 125, ч. 2 ст. 146 КК України

В ході досудового розслідування, зібрано достатньо доказів та  інспектору взводу охорони фізичних осіб Управління поліції охорони повідомлено про підозру у вчиненні вищезазначених кримінальних правопорушень.  Про це йдеться на сайті Прокуратури Волинської області.

Правоохоронець за грошову винагороду викрав дитину та передав невстановленим особам, які представились родичами та знайомими батька дитини.

Як встановлено слідством, правоохоронець за грошову винагороду, діючи в інтересах  іноземного громадянина, який є батьком малолітнього, перебуваючи у місті Володимир-Волинський, наніс тілесні ушкодження бабусі дитини. Від отриманих ударів жінка втратила свідомість. Скориставшись цим, зловмисник викрав її онука, якого в подальшому за попередньо обумовлену матеріальну винагороду передав невстановленим особам, які представились родичами та знайомими батька дитини.

На даний час, вирішується питання про застосування запобіжного заходу та відсторонення правоохоронця від посади.