Під час бразильського карнавалу у танцівниці порвалися труси – проте вона зуміла майстерно продовжити свій виступ - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Під час бразильського карнавалу у танцівниці порвалися труси – проте вона зуміла майстерно продовжити свій виступ

УНІАН

Під час бразильського карнавалу у танцівниці порвалися труси – проте вона зуміла майстерно продовжити свій виступ

Залишками білизни жінка прикривала «срамотне місце»

На карнавалі у бразильському місті Сан-Паулу справжньою героїнею назвали танцівницю Тарін Лопес. Тарін хоробро продовжувала танцювати незважаючи на те, що на ній порвалися її трусики-стрінги — прямо під час параду представників шкіл самби.

Лопес, будучи справжньою професіоналкою не зніяковіла і продовжувала виступ. Залишки своєї білизни Лопес, яка викликала захват у публіки, притримувала рукою в стратегічному місці, пише УНІАН з посиланням на «Факти і коментарі».

Мені потрібно було продовжувати танцювати, при цьому я намагалася, щоб труси не звалилися з мене повністю.

«Мені потрібно було продовжувати танцювати, при цьому я намагалася, щоб труси не звалилися з мене повністю», — розповіла пізніше Тарін в інтерв'ю. Після проходження параду вона спішно обв'язала навколо стегон пожертвувану кимось сорочку.

«Повинна сказати, що захоплююся виявленої нею силою духу. Багато людей на її місці впали б у відчай», — написала одна з користувачів соцмережі Twitter. «Це схоже на страшний сон, коли тобі сниться, що ти опиняєшся голим на публіці. Але вона впоралася з цим чудово», — пише інший.