Саакашвілі вважає, що його викрали (Відео) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Саакашвілі вважає, що його викрали (Відео)

Цього разу затримання відбулося майже «без шума и пыли».

Фото із сайту «ТСН.ua».

Волинь-нова

Саакашвілі вважає, що його викрали (Відео)

Влада процес затримання лідера «Руху нових сил» називає реадмісією – мовляв, нелегала депортували туди, звідки прийшов. У цьому випадку – в Польщу

У коментарі польському журналісту Патріку Михальському, який зловив політика по прибуттю до Польщі увечері 12 лютого у Варшавському аеропорту, Міхеіл Саакашвілі сказав: «Люблю Польщу, але моя боротьба в Україні та Грузії. Ми продовжимо боротьбу», – зазначив він, пообіцявши офіційну заяву вже у вівторок. Про це інформує «Українська правда».

«Люблю Польщу, але моя боротьба в Україні та Грузії. Ми продовжимо боротьбу».

Водночас дії українських прикордонників, які після рішення апеляційного суду виконали припис Державної міграційної служби України та видворили Саакашвілі до країни прибуття, він називає викраденням, вважаючи це незаконним кроком.

Відео затримання Міхеіла Саакашвілі:

Про плани продовжити боротьбу заявили і в «Рухові нових сил», котрі ввечері  понеділка під Адміністрацією президента в Києві провели акцію протесту.

Народний депутат від фракції Батьківщина Ігор Луценко заявив, що екс-президента Грузії, колишнього очільника Одеської ОДА Міхеіла Саакашвілі депортували до Польщі літаком компанії, яка належить президенту України Петру Порошенку.

Нагадаємо, що 12 лютого Міхеіла Саакашвілі затримали співробітники Держприкордонслужби в ресторані Сулугуні в Музейному провулку в Києві. Через кілька годин його видворили з України в Польщу.