Злапали хакерів, які збиралися «почистити» рахунки клієнтів українських державних банків - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Злапали хакерів, які збиралися «почистити» рахунки клієнтів українських державних банків

Новое время

Злапали хакерів, які збиралися «почистити» рахунки клієнтів українських державних банків

Зловмисники «працювали» у Запоріжжі

Співробітники СБУ затримали у Запоріжжі групу хакерів, які збиралися викрасти гроші з рахунків клієнтів державних банків, інформує Новое время.

Троє місцевих жителів збиралися здійснити несанкціоноване втручання в інформаційні банківські мережі для отримання доступу до персональних даних клієнтів фінансових установ.

«Троє місцевих жителів збиралися здійснити несанкціоноване втручання в інформаційні банківські мережі для отримання доступу до персональних даних клієнтів фінансових установ», – повідомили у спецслужбі.

Як зазначається, для цього зловмисники використовували спеціалізоване шкідливе програмне забезпечення.

«Правоохоронці зафіксували спроби хакерської атаки на банківські мережі і оперативно встановили зловмисників. Під час проведення обшуків за місцем проживання учасників угруповання співробітники СБ України виявили комп'ютерну техніку з встановленим шкідливим програмним забезпеченням, електронні накопичувачі інформації, міжнародні банківські карти, документацію, яка підтверджує їхні наміри», – додали у відомстві.