У Луцький зоопарк завтра за півціни пускатимуть відвідувачів з метеликами у животі - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
У Луцький зоопарк завтра за півціни пускатимуть відвідувачів з метеликами у животі

Oleg Mitkevych

У Луцький зоопарк завтра за півціни пускатимуть відвідувачів з метеликами у животі

Щоправда, законаним на вході треба буде підтвердити свої почуття поцілунком

Ви пам'ятаєте, що до свята залишилося зовсім трішки? І хай досі тривають суперечки, варто відзначати День закоханих чи ні, ми притримуємося думки, що коли є можливість вкотре сказати про любов – її не можна «ігнорити». І для цього Луцький зоопарк – вам у поміч.

Сюрприз для тих, чиє серце нині тріпоче сильніше, ноги підкошуються, а в животі посеред зими живуть метелики.

«Любі друзі! Незалежно від того, чи вже спланований день, чи тільки ви ламаєте голову над приємностями, – приходьте до нас. Власне завтра, 14 лютого, у нас – сюрприз для тих, чиє серце нині тріпоче сильніше, ноги підкошуються, а в животі посеред зими живуть метелики. Пропонуємо парам, які підтвердять свої почуття поцілунком, прийти на гостину до Луцького зоопарку за ціною одного квитка! Ви чудово проведете час, споглядаючи за нашими підопічними і милуючись краєвидами. А ми будемо тішитися, що кохання є! І що на ньому навіть можна зекономити без жодних репутаційно-емоційних втрат», – йдеться у дописі Луцького зоопарку.