Погода: Стрітення прогнозує, якою нам очікувати весну (Карти гідрометеоцентру і пісня) - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Погода: Стрітення прогнозує, якою нам очікувати весну (Карти гідрометеоцентру і пісня)

Прогноз погоди на 15 лютого.

Карта – Український гідрометеоцентр.

Волинь-нова

Погода: Стрітення прогнозує, якою нам очікувати весну (Карти гідрометеоцентру і пісня)

За прогнозом чергового інженера-синоптика Волинського обласного гідрометеоцентру Світлани Гончаренко сьогодні, 15 лютого, очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий сніг

На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області вдень – від 4 градусів морозу до нуля.

За багаторічними спостереженнями, найтепліше 15 лютого було у 1957-у році – плюс 10,1 градуса, найхолодніше – у 1956-го – мінус 18,6 градуса.

Такою буде погода сьогодні на Волині.
Такою буде погода сьогодні на Волині.

 Найтепліше 15 лютого було у 1957-у році – плюс 10,1 градуса, найхолодніше – у 1956-го – мінус 18,6 градуса.

Народний прогноз погоди:

15 лютого відзначається свято Стрітення Господнього. Яка погода на Стрітення – такою весна буде. Якщо на Стрітення дорогу перемітає – весна буде пізньою і холодною. Якщо тепло – весна буде ранньою і теплою. «Якщо цього дня сніжок — весною буде дощик», тобто весна буде затяжною і дощовою. Передбачити погоду міг і півень: якщо нап’ється біля порогу води – весна буде теплою і ранньою.

Прогноз погоди на завтра:

16 лютого очікується хмарна погода з проясненнями, місцями невеликий сніг. На дорогах ожеледиця. Вітер південно-східний, 5 – 10 метрів за секунду. Температура повітря по області: вночі – від 4 до 9 градусів морозу, вдень – від 5 градусів морозу до 0.

 

Джерело: Джерела: Український гідрометеоцентр, Волинський гідрометеоцентр, Sinoptik.ua.