Волинських депутатів оштрафували за корупцію - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Волинських депутатів оштрафували за корупцію

feo.ua

Волинських депутатів оштрафували за корупцію

Обранці громади несвоєчасно подали декларації

Іваничівським районним судом Волинської області до відповідальності за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, притягнуто двох депутатів Грядівської сільської ради Іваничівського району, повідомляє прес-служба прокуратури Волинської області.

Окрім того, Ківерцівським районним судом за аналогічне правопорушення до відповідальності притягнуто депутата Покащівської сільської ради.

Депутатів визнано винними у вчинених правопорушеннях та призначено покарання у виді штрафів в розмірі 850 гривень кожному.

Працівниками Управління захисту економіки у Волинській області Департаменту захисту економіки Національної поліції України у січні цього року складено відповідні протоколи про порушення вимог фінансового контролю (адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Обранці громади, всупереч вимогам Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Відтак депутатів визнано винними у вчинених правопорушеннях та призначено покарання у виді штрафів в розмірі 850 гривень кожному.