Німеччина готова направити своїх військових на Донбас - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
Німеччина готова направити своїх військових на Донбас

Pixabay

Німеччина готова направити своїх військових на Донбас

Військовослужбовці Бундесверу можуть приєднатися до майбутньої миротворчої місії на в Україні, вважає уповноважений Бундестагу з питань збройних сил Ганс-Петер Бартельс

Бартельс розраховує на участь німецьких військових у майбутній миротворчій місії ООН на Донбасі. Про це політик сказав в інтерв'ю групі видань Redaktionsnetzwerk Deutschland (RND) у середу, 14 лютого, передає DW.

Можлива миротворча місія ООН на Донбасі розглядається як шлях до миру в цьому регіоні.

За словами Бартельса, Німеччина візьме «активну участь» у разі можливого оголошення миротворчої операції під егідою ООН на Донбасі. При цьому він посилався на текст угоди між консерваторами з ХДС/ХСС та соціал-демократами щодо формування нової «великої коаліції», де можлива миротворча місія ООН на Донбасі розглядається як шлях до миру в цьому регіоні.

Можлива участь німецьких миротворців у місії ООН на Донбасі знаходить підтримку й у лавах німецьких Зелених. Експертка з питань оборони цієї політичної сили Катя Койль заявила, що Німеччина має підтримати таку місію «залежно від потреби», у разі ухвалення Радою Безпеки ООН відповідного рішення. Саме таке рішення Радбезу стало б «успіхом дипломатії», переконана представниця Зелених.