Порошенко розповів про нещодавню розмову із Путіним - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Порошенко розповів про нещодавню розмову із Путіним

Фото з відкритих джерел

Порошенко розповів про нещодавню розмову із Путіним

Президент України Петро Порошенко підтвердив, що мав телефонну розмову з президентом Росії Володимиром Путіним, під час якої йшлося в основному про обмін заручниками та розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі

Про це український президент сказав у коментарі журналістам, передає 24 канал із посиланням на «Укрінформ».

«Мета (розмови –  Ред.) складалася в основному з двох частин. Частина перша – те, про що було висловлено рівно три роки тому, на початку 2015 року при укладанні Мінська-2. Нам, як повітря, потрібні миротворці», – зазначив він.

«Я обговорював конкретні деталі – списки, конкретні прізвища як тих, кого ми маємо повернути з окупованих територій, так і тих, кого ми маємо повернути з Росії», – наголосив глава держави.

Також Порошенко зауважив, що обговорив із російським президентом про повернення заручників.

«І друга позиція – ми в жодному разі не можемо зупинитися на шляху звільнення наших заручників. Я обговорював конкретні деталі – списки, конкретні прізвища як тих, кого ми маємо повернути з окупованих територій, так і тих, кого ми маємо повернути з Росії», – наголосив глава держави.

Український президент запевнив, що зараз робиться все можливе для повернення і українських воїнів, які знаходяться незаконно у в’язницях на окупованих територіях, і журналіста Романа Сущенка, режисера Олега Сенцова, активіста Олександра Кольченка і кримських татар - усіх, хто знаходиться на території Росії.

Конкретні прізвища українців, кого можуть повернути додому, Порошенко називати не став, але запевнив, що докладаються зусилля, аби «ще цього місяця відбулися кроки, які дозволять нам називати прізвища і називати дату».