На пошуки Стаса вирушили студенти коледжу. Разом із поліцією - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На пошуки Стаса вирушили студенти коледжу. Разом із поліцією

Радар

На пошуки Стаса вирушили студенти коледжу. Разом із поліцією

У Нововолинську триває розшук Станіслава Кузбакова

Хлопець зник 7 днів тому. Станіславу - 21 рік. 9 лютого близько 17-ї години хлопець вийшов із дому й досі не повернувся. Куди пішов – не сказав. І документи, і телефон залишив удома, пише видання "Радар".

При собі мав лише невеликий рюкзак чорного кольору з оранжевими елементами. Одягнений у куртку салатового кольору і чорні штани. На руці годинник. В окулярах. Рідні припускають, що Станіслав міг кудись і поїхати. У січні він видалився з соцмереж, за два дні до зникнення – з вайберу.

 

Хлопець зник 7 днів тому. Станіславу - 21 рік.

До пошуків долучилися студенти Нововолинського електромеханічного коледжу, який Станіслав закінчив 2 роки тому. Понад 40 хлопців разом із викладачами коледжу прийшли до відділку, де в.о.начальника Нововолинського відділення поліції Віктор Пикалюк повідомив, що поліцейські прочесали терикони, гаражні кооперативи, закинуті будови, дачні масиви в межах міста. Студентам у супроводі правоохоронців запропонував поїхати на дачний масив «Прикордонник», розпитати людей, які там проживають узимку, розвісити фото зниклого.

Двоє підприємців надали транспорт для допомоги у пошуках.

Можливо, ви спілкувалися з ним у соцмережах або особисто. Можливо, бачили в місті чи поза містом. Кожна деталь може виявитися дуже важливою!

 

Поліція і родина Станіслава чекають на будь-яку інформацію.

Телефонуйте на 102 або:  093 823 83 56, сестра Анастасія.