У селі на Рівненщині за півмільйона реконструювали дитсадок - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
У селі на Рівненщині за півмільйона реконструювали дитсадок

Прес-служба Рівненської ОДА

У селі на Рівненщині за півмільйона реконструювали дитсадок

В Івачкові, що у Здолбунівському районі, відкрили новий корпус ДНЗ «Малятко»

Раніше, діти дошкільного віку здобували освіту в орендованому приміщенні школи, йдеться на сайті Рівненської ОДА. І перебування у групі було лише короткотривале. Хоча, через дорогу, стояв занедбаний довгобуд-садок 90-х років, поріг якого так ніхто і не переступив.

Капітальний ремонт на цьому не завершується, у планах Миротинської громади та Здолбунівського району – повна реконструкція будівлі та облаштування решти груп.

Враховуючи чергу у 120 малюків, керівництво району прийняло рішення реконструювати будівлю і створити там 2 повноцінні групи з окремою пральнею, актовою залою та харчоблоком. На що, із державного бюджету 2017 року було виділено близько 500 тисяч гривень. Але капітальний ремонт на цьому не завершується, у планах Миротинської громади та Здолбунівського району – повна реконструкція будівлі та облаштування решти груп.

З понеділка, дошкільнята вже підуть у новий садок і будуть перебувати там не пів дня, а весь.

«Я впевнений, що така гарна справа як відкриття садочку вас згуртувала та надихнула. І сьогодні ми бачимо результат вашої наполегливої праці. І я не сумніваюся, що цей довгобуд скоро стане повноцінним дошкільним закладом з різними віковими групами», – підсумував начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської ОДА Святослав Сидорук.