На Донбасі з початку року загинув 21 український військовий – Порошенко - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
На Донбасі з початку року загинув 21 український військовий – Порошенко

УНІАН

На Донбасі з початку року загинув 21 український військовий – Порошенко

Президент зазначив, що «десятки тисяч російських військових прийшли, щоб вбивати українців»

Петро Порошенко заявив, що з початку року на Донбасі загинув 21 український військовий і ще 90 отримали поранення. Про це він сказав під час виступу на Українському ланчі «Україна на передовій війни нового типу: уроки для Заходу і перспективи для світу» в рамках Мюнхенської конференції з безпеки.

За словами президента, Росія продовжує агресію проти України «з регулярними військами», «з анексією Криму так званими «зеленими чоловічками». Порошенко зауважив, що «десятки тисяч російських військових прийшли, щоб вбивати українців.

«Ми втратили з початку 2018 року 21 військового вбитими та 90 отримали поранення», - повідомив він. Про це повідомляє УНІАН.

За словами президента, Росія продовжує агресію проти України «з регулярними військами», «з анексією Криму так званими «зеленими чоловічками». Порошенко зауважив, що «десятки тисяч російських військових прийшли, щоб вбивати українців».