У Рожищі «Ренесанс» кличе діток на нові майстер-класи - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
У Рожищі «Ренесанс» кличе діток на нові майстер-класи

Район.Рожище

У Рожищі «Ренесанс» кличе діток на нові майстер-класи

Любительське об'єднання «Ренесанс», після невеликої перерви, знову скликає діток до участі в народознавчих майстер-класах, які проходять кожного четверга о 15 :00 годині в РД «Просвіта» під керівництвом методиста з народної творчості Марії Поліщук

Останні заняття в «Ренесансі» були надзвичайно цікавими та пізнавальними. Зокрема під час майстер-класу «Терапія за Ебру», діти малювали картини фарбами на молоці та переносили їх на папір. Ці «танцюючі малюнки» викликали море яскравих позивних емоцій в учасників та сприяли справжньому вибуху творчої фантазії. Про це повідомляє Район.Рожище.

Не забуваймо, що мистецтво слід розглядати як засіб творення особистості. Формуючи сьогодні естетичний смак у дітей, завтра матимемо виховану й інтелігентну молодь.

«Яворівська іграшка» теж принесла масу естетичної насолоди від розпису дерев'яних коників та знайомства з цим видом народного мистецтва.

«Диво вибійкове», вже одна назва викликає інтерес, то ж можете уявити, наскільки цікаво було учасникам любительського об'єднання виготовляли рушнички, за допомогою техніки вибійки фарбами через трафарет. Ручна вибійка - маловідомий вид українського народного мистецтва і зробити такий рушничок виявилося досить не просто, але пізнавально та весело.

Не забуваймо, що мистецтво слід розглядати як засіб творення особистості. Формуючи сьогодні естетичний смак у дітей, завтра матимемо виховану й інтелігентну молодь. Тож долучайтеся до любительського об’єднання «Ренесанс» і робімо цей світ яскравішим та кращим.