Німці у змішаній естафеті йшли на «золото», проте здобули лише «дерев’яну медаль» - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.93 € 33.28
Німці у змішаній естафеті йшли на «золото», проте здобули лише «дерев’яну медаль»

Мартен Фуркад здобуває у Пхьончхані третє олімпійське «золото».

УНІАН

Німці у змішаній естафеті йшли на «золото», проте здобули лише «дерев’яну медаль»

Арнд Пайффер з героя перетворився на антигероя

Справжньою драмою завершилася змішана естафета олімпійського турніру з біатлону. Перемогу здобула збірна Франції – але як!

Німець Арнд Пайффер не зміг закрити усі мішені під час другої стрільби навіть трьома додатковими патронами й заробив штрафне коло. Тож замість «золота», яке вже було майже в кишені німців, їм дісталася лише прикра «дерев’яна медаль».

Німець Арнд Пайффер не зміг закрити усі мішені під час другої стрільби навіть трьома додатковими патронами й заробив штрафне коло.

Четвірка на чолі з найтитулованішим біатлоністом Франції Мартеном Фуркадом, який виступав на останньому етапі і фінішував в гонці, подолала дистанцію за 1 годину 08 хвилин 34.3 секунди, повідомляє УНІАН. Друге місце на рахунку команди Норвегії – 20.9 секунди відставання, третє – у Італії – 26,9 секунди.

Збірна України, яка виступала у складі Ірина Варвинець – Юлія Джима – Дмитро Підручний – Артем Прима, допустила 5 промахів й посіла 7-е місце з відставанням від лідерів в 1 хвилину 12.1 секунди.