У Кривому Розі – землетрус - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.81
У Кривому Розі – землетрус

Кривий Ріг знову трусило.

Новое время

У Кривому Розі – землетрус

Підземний поштовх був відчутний щонайменше в двох районах міста

У ніч на вівторок, 20 лютого, у Кривому Розі Дніпропетровської області зафіксували землетрус магнітудою 3,2, інформує Новое время.

Як повідомила у коментарі Радіо Свобода речник обласного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій Дар’я Гречищева, епіцентр підземних поштовхів залягав на глибині п’ять кілометрів.

Причиною землетрусу став тектонічний розлом на глибині 200 кілометрів. Люди відчули землетрус. Інформація про те, що землетрус могли спричинити гірничі роботи, не підтверджується.

«Причиною землетрусу став тектонічний розлом на глибині 200 кілометрів. Люди відчули землетрус. Інформація про те, що землетрус могли спричинити гірничі роботи, не підтверджується», – пояснила вона.

Про землетрус також повідомляли місцеві мешканці. Підземний поштовх був відчутний щонайменше в двох районах міста.

За інформацією Першого Криворізького, за останні 10 років в Кривому Розі сталося щонайменше 11 підземних поштовхів магнітудою від 2,5 до 4,6.

Нагадаємо, що 29 липня 2017 року у місті Кривий Ріг стався землетрус магнітудою 4,1. Як виявилося, підземний поштовх пов'язаний із проведенням вибухових робіт у шахті «Ювілейна».