На Волині створять національний природній парк - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 28.06 € 33.70
На Волині створять національний природній парк

Катерина ФІЛЮТА: парк розкинеться вздовж Бугу на території трьох районів

Фото: http://voltv.com.ua/na-volyni-stvoryat-natsionalnyj-pryrodnij-park/

Волинь-нова

На Волині створять національний природній парк

На території Іваничівського, Володимир-Волинського та Любомльського районів створять Національний природній парк «Західне Побужжя» загальною площею майже 17 тисяч гектарів

За словами Головного спеціаліста обласного управління екології та природних ресурсів Катерини Філюти, на території парку науковці досліджуватимуть рослинні угруповання, місця оселень диких тварин і вплив господарської  діяльності людини на них, передає Волинське телебачення.

  Там проходить контрольно-пропускна смуга, досить суворий режим охорони, і це сприяє тому, що сама по собі територія в природньому плані функціонує. 

– Вона буде включати заплави двох річок: заплаву річки Західний Буг та його притоку – річку Лугу.  Це найбільш незаймана територія. Там проходить контрольно-пропускна смуга, досить суворий режим охорони, і це сприяє тому, що сама по собі територія в природньому плані функціонує.  Знайдені червонокнижні види рослин, червонокнижні види тварин, – повідомила Катерина Філюта.

Територія майбутнього Національного парку належить до Західнобузького екологічного коридору України, через який постійно мігрують водоплавні птахи. Тому ця місцина важлива для орнітологічних досліджень.