В Устилузькій ОТГ придумали,чим зацікавити туристів - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.53
В Устилузькій ОТГ придумали,чим зацікавити туристів

На території громади знаходиться 14 дерево-земляних оборонних точок часів Другої світової війни.

Ігор ГУЗЬ.

В Устилузькій ОТГ придумали,чим зацікавити туристів

На території громади знаходиться 14 дерево-земляних оборонних точок (ДЗОТ) часів Другої світової війни

Устилузькі у Володимирі-Волинському районі ДЗОТи можуть стати туристичною цікавинкою Волині, тому в громаді наразі думають про їх оновлення. Укріплення залишилися ще з часів Другої світової війни, проте наразі вони нікому не належать й за ними ніхто не доглядає, - пояснив голова ОТГ Віктор Поліщук. Загалом на території об’єднаної громади їх — 14. Про це йдеться на сторінці Ігоря Гузя у «Фейсбуці».

Оновлення розпочнуть із найпопулярнішого ДЗОТу, розташованого поблизу в’їзного знака «Устилуг». «На початку головне завдання – оформити всі необхідні документи, щоб і будівля, і земля належали громаді», - відзначив чиновник. 

Ігор Гузь пропонує залучити професійних істориків, які зможуть сформувати концепцію часткового відновлення об’єкта і тематичних виставок, присвячених різним сторінкам Другої світової.

Народний депутат Ігор Гузь пропонує залучити професійних істориків, які зможуть сформувати концепцію часткового відновлення об’єкта і тематичних виставок, присвячених різним сторінкам Другої світової.

«Це - прекрасна нагода показати, чим місто Устилуг може бути цікавим для туристів. Я бачу цей ДЗОТ не лише як пам’ятку радянським військам, а як атракцію, де показана правда на різні теми: УПА, про прикордонників, тюрми, військові злочини. Це повинно бути цікаво, автентично і сучасно», - вважає депутат.

Після оформлення необхідних документів, нардеп планує посприяти залученню коштів із різних джерел, аби провести реконструкцію приміщень і відкрити на цій території музей.