Після повернення зі Сейшел Луценку закортіло в прем’єрське крісло? - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.98 € 33.48
Після повернення зі Сейшел Луценку закортіло в прем’єрське крісло?

До речі, а чим не Прем'єр?

УНІАН

Після повернення зі Сейшел Луценку закортіло в прем’єрське крісло?

Подейкують, що йому вже затісно на посаді Генпрокурора…

Генеральний прокурор Юрій Луценко на одній із зустрічей топ-посадовців із президентом Петром Порошенком заявив про прем'єрські амбіції.

Про це пише Українська правда, посилаючись на власні джерела, інформує Gazeta.ua.

Генеральний прокурор Юрій Луценко на одній із зустрічей топ-посадовців із президентом Петром Порошенком заявив про прем'єрські амбіції.

«На одному із засідань «дев'ятки» (неформальний політичний клуб на Банковій) Луценко прямо сказав, що хоче бути прем'єром. Всі подумали, що це жарт. Але сказано воно було серйозно», – розповідає один із присутніх на тій зустрічі.

Співрозмовники в оточенні генпрокурора підтвердили, що він справді був готовий замінити Володимира Гройсмана.

Логіка Луценка начебто була така.

З одного боку, якщо Порошенко таки буде балотуватися на другий термін, йому потрібен прем'єр, який візьме на себе роль VIP-агітатора.

«Подивіться на Гройсмана, він не дуже рветься вписуватись за Порошенка. А без допомоги прем'єра Петрові буде дуже складно обиратись», – пояснює співрозмовник, близький до Луценка.

«Крім того, Гройсман же може говорити тільки про дві теми – Вінниця і децентралізація. З таким вибори не виграєш. Нам треба хтось, хто може заряджати людей, хто зможе народу продати мрію», – додає він.

З іншого боку, якщо Порошенко з якихось причин балотуватись не зможе, то «підхопити естафету» зможе Луценко. Але злетіти з крісла генпрокурора не вийде.

«Для цього потрібен кращий стартовий майданчик. З крісла прем'єра Луценко міг би потужно зайти в кампанію», – пояснюють у генпрокурора.

Але ідею Луценка-прем'єра не оцінили в «Народному фронті».

Це уряд, а не сцена театру. Там треба всю економіку тягнути. Ясно, що Луценко хоче, але цього не буде.

«Це уряд, а не сцена театру. Там треба всю економіку тягнути. Ясно, що Луценко хоче, але цього не буде», – заявив один із членів «дев'ятки».

Сам Порошенко не горів бажанням посилювати позиції нинішнього генпрокурора. Він шукав зручної нагоди відмовити Луценкові так, щоб не зіпсувати стосунків.

Також ЗМІ повідомляє: нарощувати капіталізацію Луценка продовжать – під вибори парламентські.

«Перед минулими виборами Порошенко просто обдурив Луценка. У Юри ні однієї своєї людини у списку не було. Навіть дружину включив не він, а Порошенко. Наступного разу таке не повториться», – пояснює зі співрозмовників, близький до генпрокурора.