Вкраденого Бантика з хвостом розшукала поліція - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 27.91 € 33.15
Вкраденого Бантика з хвостом розшукала поліція

А Бантик таки величенький!

Gazeta.ua

Вкраденого Бантика з хвостом розшукала поліція

Про допомогу фахівців карного розшуку просив сам перший заступник голови Нацполіції

Киянин Михайло Бойко два місяці шукав свого вкраденого собаку по кличці Бантик. Коли інформація дійшла до першого заступника голови Нацполіції В'ячеслава Аброськіна, працівники карного розшуку знайшли Бантика і злочинця через два дні, повідомляє Gazeta.ua.

Аброськін розказав, що допомогти знайти собаку його попросив бойовий побратим. Також цю історію розповів власник собаки Михайло Бойко на своїй сторінці в соцмережі 

.

Але є особливі люди, з карного розшуку, імена яких я не можу розголошувати – без вас не було б цього дня. Величезне спасибі Національній поліції!

«Божевільні були два місяці! Багато болю і страждань пережито! Багато зусиль і ресурсів витрачено! Найпотужніша підтримка людей! Хочеться сказати спасибі особисто кожному, хто співпереживав разом з нами! Але є особливі люди, з карного розшуку, імена яких я не можу розголошувати – без вас не було б цього дня. Величезне спасибі Національній поліції!», – написав Михайло Бойко.

«Дуже здивувався такому проханню, тому що серйозна людина в неділю приїхала просити зайнятися пошуком цуценяти. Більше того, мене вразило те, що це просила мене зробити людина, яка пройшла вогонь і воду, дивом вижила, а тут... Бантик. Сказав, що дуже болить за «мальчонку» – він страждає вже два місяці і не припиняє пошук».

«Не зміг відмовити і звернувся з проханням до працівників Департаменту карного розшуку Нацполіції. Може, хтось мене не зрозуміє, але сьогодні на одну щасливу людину стало більше», – сказав Аброськін.