Курси НБУ $ 44.00 € 51.55
АТО: один наш воїн загинув, ще один – поранений (Відео)

Героям слава!

Фото прес-центру штабу АТО.

Волинь-нова

АТО: один наш воїн загинув, ще один – поранений (Відео)

Учора російський агресор провів 5 прицільних обстрілів позицій Збройних Сил України

Друга половина минулої доби, починаючи приблизно з 17.30, пройшла без порушень режиму припинення вогню. Натомість вчора вдень, як інформує прес-центр штабу АТО на своїй сторінці у Facebook, спостерігалася вогнева активність російсько-окупаційних військ.

На Луганському напрямку противник випустив сім мін калібру 82-мм у бік наших позицій в районі Зайцевого. З гранатометів різних видів та стрілецької зброї ворог вів вогонь по українських опорних пунктах неподалік Кримського і Новолуганського.

На Луганському напрямку противник випустив сім мін калібру 82-мм у бік наших позицій в районі Зайцевого.

На Донецькому напрямку загарбники застосували 82-мм міномети та стрілецьку зброю біля Водяного на Приазов’ї, а зі стрілецької зброї – обстрілювали захисників шахти Бутівка.

Загалом, минулої доби по усій лінії зіткнення, агресор провів 5 прицільних обстрілів позицій Збройних Сил України.

 Унаслідок ворожого вогню, на жаль, загинув один український воїн, ще один захисник – отримав поранення.

Висловлюємо співчуття рідним і близьким військовослужбовця, який віддав життя за Україну.

 

Telegram Channel