
Організаційний комітет розробив цілий комплекс ювілейних заходів.
Ковель готується до ювілею
Нинішнього року виповнюється 500 літ від дня надання Ковелю Магдебурзького права
Цей акт доброї волі з боку польського короля Сигізмунда І визначив долю селища над Турією як міста і став потужним стимулом в його подальшому розвитку.
Організаційний комітет, до складу якого увійшли працівники установ освіти, культури, місцеві краєзнавці і музейники, за підтримки і допомоги Волинської організації НСКУ та обласного краєзнавчого музею, їх очільників Геннадія Бондаренка й Анатолія Силюка розробив цілий комплекс ювілейних заходів, які будуть втілені в життя впродовж 2018 року.
Передбачено проведення історико-краєзнавчої конференції «Ковель в історії Волині й України», до участі в якій будуть запрошені науковці, студентська й учнівська молодь, котрі займаються дослідженням минувшини рідного краю.
Зокрема, передбачено проведення історико-краєзнавчої конференції «Ковель в історії Волині й України», до участі в якій будуть запрошені науковці, студентська й учнівська молодь, котрі займаються дослідженням минувшини рідного краю.
Передбачено проведення різноманітних конкурсів, виставок, тематичних вечорів тощо. Заплановано випуск збірки творів місцевих авторів, присвячених рідному місту. Це можуть бути вірші, поеми, оповідання, легенди, новели про Ковель – «квітку Волині», як назвав його поет, письменник, краєзнавець Анатолій Семенюк.
Важливу тему щоденно веде й міськрайонна газета «Вісті Ковельщини».
Іван Ковельський
