
Українські артисти розповідатимуть дітям чудові казки онлайн
В українських дітей з'явилося власне радіо з чудовими казками
Надівайте дитині навушники і... спокійно займайтесь своїми справами: українські артисти розповідатимуть дитині чудові казки
Національна суспільна телерадіокомпанія України запустила сайт «:Казки», де можна цілодобово слухати казки онлайн та в записі, обираючи певну казку, передає Інфокава.
Ілюстрації намалювала ілюстраторка Женя Гайдамака. Їх можна завантажити як розмальовки. Усього казок має бути 250.
Зараз на сайті є доступними 12 казок в озвучці лідерки гурту «Крихітка» Саші Кольцової, вокаліста гурту «Бумбокс» Андрія Хливнюка, учасника гурту Dakhabrakha Марка Галаневича та актора театру, кіно і дубляжу Євгена Маланухи. Невдовзі мають з’явитися казки від письменника Сергія Жадана та співачки Христини Соловій.
Ілюстрації намалювала ілюстраторка Женя Гайдамака. Їх можна завантажити як розмальовки. Усього казок має бути 250.
Як пише журналістка «Суспільного» Тетяна Кисельчук у Facebook, за тиждень будуть доступні мобільні додатки до смартфонів. Слухати казки на сайті можна безкоштовно.
