
Кошти для навчального закладу зараз дуже потрібні.
На будівництво школи на Камінь-Каширщині спрямують більше 28 мільйонів гривень
У традиційній оперативній нараді в голови облдержадміністрації Володимира Гунчика учасники наради говорили про об’єкти, котрі фінансуватимуться за кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР)
Як повідомлялося раніше, Кабінет Міністрів України затвердив пропозиції облдержадміністрації щодо перехідних об’єктів, які фінансуватимуться з ДФРР у 2018 році, йдеться на сайті Камінь-Каширської РДА. Минулого тижня у приміщенні Кабміну під час засідання комісія для оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів ДФРР, погодила відповідні пропозиції.
Серед переліку перехідних об’єктів – будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Осівці з обсягом фінансування ДФРР у сумі 28 млн 260 тис. грн.
Відтак, серед переліку перехідних об’єктів – будівництво загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів села Осівці з обсягом фінансування ДФРР у сумі 28 млн 260 тис. грн.
Нагадаємо, що для того, аби залучити ці кошти, на позачерговій сесій районної ради депутати ухвалили рішення про співфінансування з районного бюджету на будівництво цього навчального закладу.
– Радує те, що вдалося відпрацювати дане рішення оперативно та злагоджено. Я вдячний голові районної ради, депутатському корпусу за співпрацю, адже перед нами одне завдання – дбати про соціально-економічний розвиток району, – зазначив голова райдержадміністрації Валерій Дунайчук.
