Курси НБУ $ 43.94 € 51.38
На Волині буде перша вірменська церква

Лише в Луцьку проживає понад 70 родин вірменського походження.

БУГ.

На Волині буде перша вірменська церква

Луцька міська рада надала дозвіл на розроблення проекту

Спочатку вірменська громада хотіла побудувати церкву на вулиці Окружній. Однак там – зелена зона поруч річки. Далі обговорювали ділянку, що у Старому місці. Там у 15 столітті уже була вірменська церква. Про це з посиланням на 12 канал розповідає портал БУГ.

 Як тільки зведуть храм, на вільній території працюватиме й недільна школа

Наразі, депутати надали дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення ділянки на вулиці Потебні. Раніше там був тваринницько-фуражний ринок. Площа – 37 соток. Представники вірменської громади уже готові облаштувати територію.

Зараз лише у Луцьку понад 70 родин вірменського походження. На виділеній ділянці громада спочатку облаштує каплицю. Як тільки зведуть храм, на вільній території працюватиме й недільна школа. Тож до Луцька з’їжджатимуться віряни із усієї області.

Telegram Channel