Луценко підтвердив затримання переговірника Рубана - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 30.46
Луценко підтвердив затримання переговірника Рубана

Людину Медведчука тепер намагаються відмазати?

Ipress.ua.

Луценко підтвердив затримання переговірника Рубана

Віз в Україну у меблях заховану зброю

Керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана (на фото) затримано на КПВВ з арсеналом зброї. Про це повідомив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука у Facebook, інформує «Українська правда».

«На КПВВ затримано Рубана. Під виглядом переселенця, цей «генерал» намагався провезти цілий арсенал зброї, яка була прихована в меблях», – написав Тука.

«На КПВВ затримано Рубана. Під виглядом переселенця, цей «генерал» намагався провезти цілий арсенал зброї, яка була прихована в меблях».

Разом із тим, на прохання «Української правди» повідомити подробиці затримання Тука відповів: «Жодної офіційної відповіді ще не маю».

Пізніше інформацію про затримання Рубана підтвердив у Facebook генпрокурор Юрій Луценко.

У коментарі до посту волонтера, блогера, колишнього учасника АТО Мирослава Гая щодо Рубана Генпрокурор написав: «Це не випадкове затримання», додавши, що впевнений у цьому на 100%.

Він уточнив, що його затримали при спробі в’їхати з окупованої території на підконтрольну Україні.

Як повідомив Гай, Рубан був затриманий о 9.15 на пункті Майорськ прикордонниками, коли намагався перевезти величезний арсенал зброї з окупованої території в Україні.

За інформацією волонтера, злочинця передали до СБУ.

«Рубан незаконно привласнив собі звання генерала і займався впровадженням агентів ФСБ в Україну під виглядом полонених. Для цього йому була відведена роль переговірника», – пише Гай.

За його інформацією, Рубана «намагаються відмазати» люди Віктора Медведчука.

Луценко в коментарі до посту написав: «Ніяких звільнень не буде».

«В інтернеті вже розганяється хвиля, що Рубан зв’язковий Порошенко в ОРДЛО, хоча його зв’язки з Медведчуком відомі з 2014 року. Робиться це для того, щоб його відпустили», – стверджує волонтер.

У той же час, Луценко в коментарі до посту написав: «Ніяких звільнень не буде».

Як відомо, 24 лютого 2017 року керівник центру зі звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимир Рубан і народний депутат України Надія Савченко відвідали окупований Донецьк. Служба безпеки України тоді опитала Рубана й скасувала йому дозвіл на перетин лінії зіткнення.