Курси НБУ $ 36.57 € 37.42
У Камені-Каширському змагалися юні швидкубери

До участі в змаганні зголосилось 12 юнаків.

Район.Камінь-Каширський

У Камені-Каширському змагалися юні швидкубери

У районному краєзнавчому музеї відбулися змагання зі швидкубингу серед шкільної молоді міста

Нині серед молоді стає особливо популярний інтелектуальний вид спорту під назвою «швидкубинг». Він полягає в розв’язанні механічних головоломок кубика Рубіка і його різних модифікацій, як от: мегамінкс, пірамідка Мефферта, ск`юб, сквайєр, клоук, танграм тощо.

Швидкубинг пропагується як приклад здорового і розумного способу життя, можливість розвивати власний інтелект, логіку мислення, увагу, кмітливість, бажання перемагати.

До участі в змаганні зголосилось 12 швидкуберів (той, хто збирає кубик Рубіка на час) від 9 до 14 років; наймолодшим був 9-річний Антон Маковецький.

Саме з цією метою в районному краєзнавчому музеї спільно із міським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» було організовано змагання зі швидкубингу серед шкільної молоді міста, пише Район.Камінь-Каширський. Окрім того, проведення заходу в музейній аудиторії передбачало популяризацію музейних колекцій і експозицій та розвиток інтересу до історії краю, в тому числі – спортивної./

До участі в змаганні зголосилось 12 швидкуберів (той, хто збирає кубик Рубіка на час) від 9 до 14 років; наймолодшим був 9-річний Антон Маковецький.

Змагання проводились у двох категоріях: швидкісне розв’язання кубика 2х2х2 і 3х3х3.

Варто зазначити, що кубик Рубіка і всі його модифікації складаються згідно відповідних формул, які потенційний швидкубер мусить добре знати.

За умовами проведення переможцем можна бути лише в одній номінації, тому в категорії швидкісного розв’язання кубика 2х2х2

1 місце зайняв Артем Манвелішвілі, 11 років, час: 12.25 сек,

2 місце – Родіон Звягінцев, 11 років, час: 20.65 сек,

3 місце – Андрій Єфімов, 12 років, час: 22.85 сек.

У категорії швидкісного розв’язання кубика 3х3х3

1 місце зайняв Назар Сидорчук, 11 років, час: 35.54 сек,

2 місце – Антон Маковецький, 9 років, час: 45.12 сек,

3 місце – Ілля Зрум, 11 років, час: 46.76 сек.

Міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» нагородив усіх учасників змагання грамотами за волю до перемоги і грошовими винагородами, окрім того, переможці отримали кубки та медалі, які вручив директор центру Сергій Панасюк.

У перерві змагань для швидкуберів та вболівальників була проведена оглядова екскурсію залами музею.

Загалом, час пройшов цікаво і корисно, хоч, як і в кожному конкурсі – були присутні хвилювання і збудження. Хлопці обмінювались досвідом, жваво спілкувались і домовились зустрітись знову, щоправда, вже в чисельнішій спільноті швидкуберів Камінь-Каширщини.

Telegram Channel