Курси НБУ $ 36.57 € 37.59
СБУ затримала депутата-колаборанта з Євпаторії

Затриманий приїжджав до родичів.

ssu.gov.ua

СБУ затримала депутата-колаборанта з Євпаторії

Оперативники спецслужби встановили, що колишній депутат міської ради Євпаторії в березні 2014 року брав участь у протиправній діяльності так званої «самооборони Криму»

Співробітники Служби безпеки України затримали в пункті пропуску «Чаплинка» на адміністративному кордоні з анексованим Кримом депутата Євпаторійської міської ради окупаційної влади.

Під час незаконної анексії півострова він брав активну участь у захопленні адміністративних будівель органів державної влади та місцевого самоврядування України, повідомляють на сайті спецслужби, передає LB.ua.

На сайті «міськради» Євпаторії дуже схожий чоловік значиться як депутат від «Єдиної Росії» Осьмінін Сергій Анатолійович.

У вересні 2014 року фігуранта справи було обрано депутатом від політичної партії «Єдина Росія» в так звану Євпаторійську міську раду, створену окупаційною владою.

Співробітники СБУ задокументували факт прибуття зловмисника на материкову частину України. Проти нього порушено справу за ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу.

Ім'я депутата на сайті не вказано, але оприлюднено злегка заретушовану фотографію. На сайті «міськради» Євпаторії дуже схожий чоловік значиться як депутат від «Єдиної Росії» Осьмінін Сергій Анатолійович.

Telegram Channel