
Слідство триває.
Школярі несли у мішку близько 40 снарядів
До чергової частини Лозівського відділу поліції Харківської області надійшла інформація щодо вилучення у неповнолітніх працівниками Харківського загону воєнізованої охорони десятків снарядів
Про це повідомляє УНН з посиланням на сайт Нацполіції Харківської області.
Працівники поліції виявили 13 осколкових снарядів та 31 бронебійний снаряд.
«Хлопців 10 та 15 років зупинили працівники стрілецької команди на станції Лозова. Вони патрулювали територію та помітили поблизу перехідного мосту двох хлопців, які несли мішок. Працівники Харківського загону воєнізованої охорони вирішили перевірити, що у ньому знаходиться. Коли побачили іржаві снаряди, відразу відібрали у дітей небезпечні предмети та викликали поліцію», — йдеться у повідомленні.
Працівники поліції виявили 13 осколкових снарядів та 31 бронебійний снаряд. Фахівці вибухотехнічного управління обласного ГУНП вилучили боєприпаси для проведення дослідження. За словами школярів, боєприпаси вони знайшли на території покинутого парку біля станції Лозова.
За даним фактом слідчим відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.
