Рівненський «Верес» про цьогорічну «бронзу» тепер може забути (Відео)

Така поразка, як кажуть, ціною у 6 очок…

Фото НК «Верес».

Підопічні Юрія Свіркова після сьогоднішньої поразки опустилися на 6-ту сходинку в турнірній таблиці

Українська прем’єр-ліга. 27-ий тур. «Маріуполь» (Маріуполь) – «Верес» (Рівне) – 2:0 (1:0 – В’ячеслав Чурко, 3 хв.; 2:0 – Андрій Тотовицький, 61 хв.)

Склад «Вереса»: Бандура, Борзенко – капітан (Приймак, 67 хв.), Адамюк, Каменюка, Сімінін, Кожанов, Западня, Карасюк, Каленчук, Степанюк, Куліш (Морозенко, 17).

Швидкий гол В’ячеслава Чурка на 3-ій хвилині (дивимось тут) став «холодним душем» для рівненської команди, яка так і не зуміла після нього оговтатися.  Хоча шанси мала переломити хід зустрічі.

6-е місце, на яке опустилися хлопці Юрія Свіркова, закриває перед ними дорогу в єрокубки.

І навіть після того, як уродженець Сарненського району Андрій Тотовицький ударом головою зробив рахунок 2:0 (тут відео голу), була нагода хоча б врятуватися. Адже на 86-ій хвилині рівняни отримали право на одинадцятиметровий, проте Роман Карасюк не зміг переграти воротаря господарів (як це було – вивіться тут – https://footballua.tv/ua/video/best-football-moments/view/81273/ )...

Прикро, адже після цієї невдачі команда може забути про бронзові медалі, та й 6-е місце, на яке опустилися хлопці Юрія Свіркова, закриває перед ними дорогу в єрокубки.

А о 17:00 дивимось пряму трансляцію із Харкова на телеканалі «Футбол 2» матчу «Шахтар» (Донецьк) – «Динамо» (Київ).