Волиняни привезли 7 нагород з чемпіонату України з плавання

Додому - із нагородами

facebook.com/lutskswim/

Показавши високі особисті результати, наші лідери вибороли 7 нагород, із них 3 золоті та 4 бронзові

10-15 квітня  в м.Харків проходив чемпіонат України та чемпіонат України з плавання серед молоді. Для відбору до чемпіонату Європи та чемпіонату Європи з плавання серед юніорів зібрались найсильніші плавці з усіх областей України та м.Києва. Волинська область була представлена 15-ма спортсменами. Показавши високі особисті результати, наші лідери вибороли 7 нагород, із них 3 золоті та 4 бронзові. Про це інформує спілбнота СДЮШОР плавання міста Луцька у Фейсбуці

Так Дана Ахмедова на дистанції 50м брас стала чемпіонкою серед дорослих та серед молоді, а на дистанції 100м брас бронзовою медалісткою серед молоді та 6 - ою серед дорослих, 200м брас - 9 місце серед дорослих, 7 серед молоді, 50м бат - 11 місце серед молоді, 200м к/пл - 12 місце серед молоді.Тренер спортсменки С.Максимюк.

Юлія Смаль на дистанції 100м брас виборола бронзову медаль серед дорослих та на дистанції 50м брас бронзу серед дорослих, 100м бат - 4 місце серед дорослих, 50м бат - 8 місце серед дорослих. Тренер спортсменки О.Сологуб.

Для відбору до чемпіонату Європи та чемпіонату Європи з плавання серед юніорів зібрались найсильніші плавці з усіх областей України та м.Києва. Волинська область була представлена 15-ма спортсменами.

Максим Ткачук на дистанції 200 брас виборов бронзову медаль серед молоді, та 10 місце серед дорослих, 100м брас - 5 місце серед молоді та 12 місце серед дорослих - виконання нормативу в штатну збірну України, 50 м брас - 10 місце серед молоді. Тренери спортсмена В.Самчук, А.Тихонович.

Богдан Куява н дистанції 50м бат виборов бронзову медаль серед молоді, 11 місце серед дорослих. 100м бат. - 8 місце серед молоді, 50м н/сп - 9 місце серед молоді.Тренер спортсмена Ольга Корець. Андрій Наумов - 200 м бат. - 11 місце серед молоді. Тренер спортсмена О.Сологуб.

Всі плавці - вихованці КЗ "СДЮСШОР плавання Луцької міської ради". Юрій Прокопчук на дистанції 50м брас став чемпіоном серед молоді та 4-тим серед дорослих,100м брас - 6 місце серед молоді.Тренери спортсмена Нігієвич, Ю.Коцюба - вихованець КЗ "КДЮСШ імені Є.Кондратовича Ковельської міської ради "Такому вагомому результату багато в чому потрібно завдячувати професійності тренерсько-викладацького складу, спортсменів, та профінансованому КЗ "СДЮСШОР плавання Луцької міської ради", при підтримці департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради, навчально-тренувального збору до цього старту. Вітаємо!!! Майбутніх Олімпійських звершень !!!