Бойовики на Донбасі обшукують квартири, щоб виявити тих, хто ухиляється від призову - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 30.46
Бойовики на Донбасі обшукують квартири, щоб виявити тих, хто ухиляється від призову

Серед військових «Л/ДНР» зростає невдоволення умовами проходження служби.

blacksea.tv

Бойовики на Донбасі обшукують квартири, щоб виявити тих, хто ухиляється від призову

Водночас в ОРДЛО зростає кількість дезертирів та контрактників, які подали рапорти на дострокове звільнення

Бойовики на Донбасі обшукують помешкання місцевих мешканців для виявлення осіб, які переховуються від призову. Про це з посиланням на дані розвідки повідомив речник Міністерства оборони України з питань АТО Дмитро Гуцуляк, передає УНН.

«Правоохоронним органам» надано право безпідставно обшукувати місця проживання громадян для виявлення осіб, які переховуються від призову, для їх примусової мобілізації.

«Російська окупаційна влада активізувала діяльність щодо укомплектування окупаційних військ за рахунок місцевого населення. Зокрема, під приводом проведення так званих антитерористичних заходів так званим правоохоронним органам надано право безпідставно обшукувати місця проживання громадян для виявлення осіб, які переховуються від призову, для їх примусової мобілізації», - повідомив Гуцуляк.

Такі мобілізаційні заходи викликають серед місцевих мешканців обурення та побоювання неможливості працевлаштування поза межами тимчасово окупованих території у подальшому.