Школярі з Прилісного висадили 35 тисяч сіянців сосни та берези - «Волинь» — незалежна громадсько–політична газета
Курси НБУ $ 26.98 € 30.46
Школярі з Прилісного висадили 35 тисяч сіянців сосни та берези

Школярі теж брали активну участь в садінні лісів.

Район.Маневичі

Школярі з Прилісного висадили 35 тисяч сіянців сосни та берези

На Маневиччині триває щорічна акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Для громадськості це гарна можливість долучитися до світу природи і відчути причетність до величної справи створення лісу власними руками. А для лісівників це – одна з нагод продемонструвати свою роботу і привернути широку увагу до потреб галузі і проблем навколишнього середовища, повідомляє Район.Маневичі.

 

У Маневицькому лісництві висаджували майбутні насадження учні 10-11 класів Опорного закладу Загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів с. Прилісне. Учні та вчителі на чолі з директором закладу Валентиною Буско висадили 35 тис. сіянців сосни та берези на площі 6,2 гектара зрубів.

Цими днями акції відбулися у ДП «Маневицьке ЛГ». Варто зазначити, що цього року обсяги відтворення лісу в ДП «Маневицький лісгосп» загалом становлять 759 гектарів, у тому числі відновлення шляхом садіння проводиться на площі 681 гектарів.

 

Школярі теж брали активну участь в садінні лісів. Так, у Маневицькому лісництві висаджували майбутні насадження учні 10-11 класів Опорного закладу Загальноосвітної школи І-ІІІ ступенів с. Прилісне. Учні та вчителі на чолі з директором закладу Валентиною Буско висадили 35 тис. сіянців сосни та берези на площі 6,2 гектара зрубів.

Помічник лісничого Маневицького лісництва Андрій Мирка провів короткий інструктаж і показав, як працювати мечем Колесова та як правильно садити тендітні сіянці сосни та берези. Учні взялися до справи з ентузіазмом. Дехто вже мав досвід посадки сіянців, а для декого така справа стала абсолютно новою.

На згадку дітям та дорослим лісівники вручили сувенірні подарунки з фірменним логотипом підприємства.