Курси НБУ $ 41.68 € 48.09
Нарешті арабські кіномани отримали бажане

У перспективі - відкриття 300 кінотеатрів.

Корреспондент.

Нарешті арабські кіномани отримали бажане

У Саудівській Аравії вперше за 35 років публічно показали кіно

В Ер-Ріяді відбувся закритий показ фільму Чорна пантера, який фактично припинив дію багаторічної заборони на роботу кінотеатрів у країні. Про це з посиланням на Associated Press розповідає Корреспондент.

 Показ відбувся в концертному залі, переробленому на кінотеатр, фільм прийшли дивитися як чоловіки, так і жінки

Показ відбувся в концертному залі, переробленому на кінотеатр, фільм прийшли дивитися як чоловіки, так і жінки. На показі публіка аплодувала і їла попкорн, відзначає агентство. Захід став першим показом комерційного фільму в королівстві після більш ніж 35-річної заборони. Кінотеатри в Саудівській Аравії були заборонені в 1980-ті роки, жителі країни, які хотіли подивитися фільм у кінотеатрі, змушені були їхати в Бахрейн або ОАЕ. Єдиним кінотеатром в Саудівській Аравії був Imax, який показував освітні фільми в науковому центрі.

Раніше повідомлялося, що до 2030 року в Саудівській Аравії відкриють близько 300 кінотеатрів з більш як 2 тисячами залів. Це створить 30 тисяч робочих місць і внесе вклад у ВВП розміром 24 млрд доларів.

Telegram Channel